Niebieski wilk pomoże

Szukacie czasem fajnych (dobrze zaprojektowanych, mądrych, pięknie wydrukowanych, zgrabnie napisanych*) książek dla siebie, pociech lub bliskich?

Polecam blog, który już kilka lat jest w moich zakładkach – nie zaglądam do niego regularnie (przyznaję się!), ale wtedy, gdy szukam jakiejś ładnej książki. Są takie w naszym kraju! Kosztują niemało, niełatwo też je namierzyć w gąszczu sklepów internetowych czy na półkach u monopolisty. Bo trzeba by wiedzieć, czego dokładnie się szuka – a ja często-gęsto nie wiem.

Panie (i, mam nadzieję, Panowie): LupusLibri. Voila!

Cóż więcej dodawać, chyba nic poza tym, że zapraszam i wierzę, że Wasze wybory książkowe staną się od teraz nieco łatwiejsze (a portfele, bardzo mi przykro, chudsze).

 

* można wybrać więcej niż jedną podpowiedź 😉

P.S. Za komiksami co prawda nie przepadam, a u wilka bywa ich zatrzęsienie, ale ostatnio coś cisza w temacie rysunkowych książek z dymkami.

Babiszon
Czyta i pisze przez cały rok. Najczęściej dla własnej przyjemności. Choć z pisaniem różnie bywa, "czasami człowiek musi".
W zimie jeździ na nartach, w lecie nurkuje i zdobywa szczyty (bynajmniej nie lenistwa, choć też się zdarza), ostatnio zagląda górom "pod spódnice", bo została taternikiem jaskiniowym.
Czasem coś zorganizuje, a potem się zachowuje, jak dyktator, żeby plan wypalił. Innych dyktatorów nie lubi. Cóż.
Słomiany zapał do wszystkiego od zawsze.

One Reply to “Niebieski wilk pomoże”

  1. Prudencja Z. Niemiec says: Odpowiedz

    Tjaa… Moja biblioteczka dziękuje Ci za namiar. Konto w banku już mniej;)

Dodaj komentarz